Echipa proiectului Mă Implic

Formată din experți cu cunoștințe temeinice și experiență bogată
în toate domeniile de activitate a proiectului

Matthias Morgner

Șef de echipă

 

matthias.morgner@skat.ch

Anatol Bucatca

Manager administrare publică și servicii publice/ Consultant monitorizare și evaluare

+373 60642422

anatol.bucatca@int.skat.ch

Lilian Danilov

Manager societate civilă și implicare civică  

 

+373 69364073

lilian.danilov@int.skat.ch

Diana Toma

Manager reforme și politici naționale / Consultant finanțe publice

diana.toma@int.skat.ch

Veronica Tomescu

Manager de comunicare și conținut

+373 60599000

veronica.tomescu@int.skat.ch

Daria Rotaru

Manager financiar și administrativ

+373 60961888

daria.rotaru@int.skat.ch

Petru Dolință
Veaceslav Druță

Consultanți

Ion Beschieru

Consultant reforme naționale și administrație publică

Natalia Covrig

Consultant egalitate de gen și incluziune

Shathu Vasa

Stagiar transformare digitală

Alexei Buzu

Consultant egalitate de gen și incluziune

Management

Florian Klingel

Director de proiect

 

Julie Smolnițchi

Manager de proiect