Echipa proiectului Mă Implic

Echipa este formată din experți cu cunoștințe temeinice și experiență bogată în toate domeniile de activitate a proiectului.

Matthias Morgner

Șef de echipă

 

matthias.morgner@skat.ch

Daria Rotaru

Manager financiar și administrativ

+373 60961888

daria.rotaru@int.skat.ch

Anatol Bucatca

Manager Administrare publică i servicii publice/ Consultant Monitorizare și evaluare

+373 60642422

anatol.bucatca@int.skat.ch

Lilian Danilov

Manager societate civilă și implicare civică

+373 69364073

lilian.danilov@int.skat.ch

Diana Toma

Manager reforme și politici naționale / Consultant finanțe publice

+373 69066599

diana.toma@int.skat.ch

Petru Dolință
Veaceslav Druță
Veronica Tomescu

Manager de comunicare și conținut

+373 60599000

veronica.tomescu@int.skat.ch

Consultanți

Alexei Buzu

Consultant Egalitate de gen și incluziune

Ion Beschieru

Consultant Reforme naționale și administrație publică

Oleg Bursuc

Consultant Societate civilă și implicare civică, coordonator instruiri

Management

Florian Klingel

Director de proiect

 

Julie Smolnițchi

Manager de proiect