Echipa proiectului Mă Implic

Formată din experți cu cunoștințe temeinice și experiență bogată
în toate domeniile de activitate a proiectului

Matthias Morgner

Șef de echipă

 

matthias.morgner@skat.ch

Anatol Bucatca

Manager servicii publice


anatol.bucatca@int.skat.ch

Lilian Danilov

Manager dezvoltarea capacităților și implicarea cetățenilor

lilian.danilov@int.skat.ch

Ana Baltă

Consilieră politici naționale

ana.balta@int.skat.ch

Daria Rotaru

Manager financiar și administrativ


daria.rotaru@int.skat.ch

Petru Dolință

Manager granturi și achiziții


petru.dolinta@int.skat.ch

Veaceslav Druță

Asistent de proiect


slava.druta@int.skat.ch

Veronica Tomescu

Manager de comunicare


veronica.tomescu@int.skat.ch

Tatiana Cebotari
Gheorghe Țîcu

 Manager de proiect
(Proiectul EnEff)

+373 68235069 

gheorghe.ticu@int.skat.ch

Vadim Magaleas

Asistent de proiect
(Proiectul EnEff)

+373 61218881

vadim.magaleas@int.skat.ch

Rita Rusu

Manager financiar și administrativ
(Proiectul EnEff)

+373 69717474

rita.rusu@int.skat.ch

Consultanți

Ion Beschieru

Consultant reforme naționale și administrație publică

ion.beschieru@int.skat.ch 

 

Victoria Popa

Consultant monitorizare
și evaluare

victoria.popa@int.skat.ch

Veronica Butnaru

Consilier Dezvoltare de Capacități


veronica.butnaru@int.skat.ch 

Natalia Covrig

Consultant egalitate de gen și incluziune

Management

Florian Klingel

Director de proiect

 

Julie Smolnițchi

Manager de proiect